Browser-Update.org

Iniciatíva webstránok na informovanie používateľov o aktuálnosti ich prehliadačov

Štatistiky

168 974 stránok používa toto upozornenie

46 159 595 návštevníkov si už aktualizovalo svoj prehliadač

Aktualizácie prehliadača

From To
Chrome Chrome 18828784
IE/Edge Chrome 3687448
Chrome Firefox 3599047
Firefox Firefox 2467038
IE/Edge Firefox 2209753
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 701833
Chrome Opera 645871
Safari Safari 505405
Safari Firefox 488974
Other Chrome 411800
Firefox Chrome 371983
IE/Edge Opera 361055
Opera Opera 234464
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 93862
Firefox Opera 84498
Opera Firefox 76250
Opera Chrome 75238
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26764
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11808
Firefox Safari 10998